Yosun Peeling

 

Yosun Peeling Uygulamamız

Yosun Peeling bölgeye sürüldükten sonra hafif dokunuşlarla yapılan masajla cilt altına itilir ve ürün 3,5 milimetre cilt altına iner. 72 saat derinin altında çalışan peeling mucizevi etkisini gösterir. 

Leke sorununuz, akne probleminiz, sivilce izleriniz, ince kırışıklık sorunlarınız, göz altı morluklarınız ve vücutta oluşan çatlaklarınızı gidermek için bu işlemi tercih edebilirsiniz. Yosun peeling işlemi sonrası yüzeydeki hasarlı deri soyularak alttaki yeni deri ortaya çıkacak ve cildiniz ışıl ışıl ve daha sağlıklı görünecektir.

Yosun Peeling Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

İşlem sonrasında cilde 3 gün boyunca su değdirilmemeli ve makyaj yapılmamalıdır. Cilde güneş olmasa dahi güneş koruyucu sürülmelidir. İşlem sonrasında uzmanımızın belirlediği nemlendirici kullanılmalıdır. İşlem sonrası kesinlikle güneşlenilmemeli, solaryuma girilmemelidir.

Yosun Peeling İşlemi Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Yosun Peeling işlemi ilk seans ile etkisini göstermekle beraber 4-5 seans önerilmekte olup seans sayısı ve aralığı kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Uzmanımız cildi ve süreci inceler ve sizin için en doğru seans sayısını belirler.

Yosun Peeling İşlemlerinden Örnekler;


 

0 yorumlar